FAQ
- Kan ik meteen afhalen?
- Wat zijn de standaard leverdagen?
- Hoeveel bedragen de transportkosten?
- Kan ik gekochte goederen terugbrengen? 365 dagen in-/omruilgarantie!
- Wat gebeurt er met flessen die een kurksmaak hebben?
Kan ik meteen afhalen?
Ja, indien u bestelt op een werkdag vóór 15:00 en indien de bestelde goederen voorradig zijn. Op de website wordt weergegeven of u uw bestelling nog dezelfde dag kan afhalen.
De afhaling is steeds in de winkel in Diepenbeek, Duifhuisweg 12.
Wat zijn de standaard leverdagen?
Licata Vini verzorgt met haar eigen chauffeurs transport in een aantal regio's van België. Voor deze transporten zijn er standaard leverdagen. Bij het afronden van uw online bestelling krijgt u op basis van uw postcode automatisch de eerst mogelijke standaard leverdag. (=standaard levering)
U kan ook zelf kiezen voor een specifieke leverdag of tijdstip van levering die niet met deze standaard leverdagen overeenkomt, dan zal uw bestelling - eventueel tegen een kleine meerprijs - door een koerierdienst (vaste partners van Licata Vini) geleverd worden op het moment dat u zelf heeft aangegeven. (= premium levering)
Hoeveel bedragen de transportkosten?
Standaard leveringen in België, Nederland en Luxemburg:
- Bestellingen vanaf € 195 BTWin worden gratis geleverd.
- Voor een bestelling van minder dan € 195 BTWin, vragen wij een vaste transportkost van € 9,95 BTWin.
- Voor de leveringen kan steeds een tijdsvenster gekozen worden:
- Weekdagen: voormiddag (8u-13u), namiddag (13u-18u) (avondleveringen zijn niet meer mogelijk)
- Zaterdag: voormiddag (8u-13u) en namiddag (13u-18u)
Premium levering = leveringen in een bepaald tijdsvenster doorheen de dag, 's avonds of in het weekend:
In de Benelux bieden we u de mogelijkheid om tegen een meerprijs van € 9,95 binnen een bepaald tijdsbestek van 2 uur te leveren. Dit kan ook 's avonds. Deze leveringen worden altijd door een koerierdienst verzorgd.
Leveringen in Frankrijk:
Voor leveringen in Frankrijk geldt een transportkost van € 15 voor bestellingen minder dan € 195. Voor bestellingen van meer dan € 195 wordt een transportkost van € 5,05 aangerekend.
Kan ik gekochte goederen terugbrengen? 365 dagen in-/omruilgarantie!
Indien de bestelde producten niet aan uw verwachtingen voldoen, kan u de ongeopende en onbeschadigde flessen binnen 365 dagen na ontvangst, zonder opgave van motief en zonder betaling van een boete, terugsturen of binnenbrengen in de winkel en dit mits overhandiging van de leveringsnota of factuur.
Wij zullen de geretourneerde artikelen terugbetalen of omruilen. Licata Vini neemt de kosten van de retour en de (eventuele) nieuwe verzending voor haar rekening.
Licata Vini aanvaardt in geen geval teruggestuurde geopende flessen, tenzij het gaat om wijnen met kurksmaak.
Wat gebeurt er met flessen die een kurksmaak hebben?
Licata Vini verbindt zich ertoe om flessen met een kurkprobleem te vervangen op voorwaarde dat de klant de slechte fles (zo vol mogelijk) en met originele kurk terugbezorgt. Wij vervangen deze wijn met eenzelfde fles die op dat moment in verkoop is (dat kan een ander jaartal zijn). Wij betalen geen flessen terug.
In welke gevallen vervangen wij geen slechte flessen:
- wijnen die slecht zijn geworden door té lange bewaring (bv. frisse witte wijn die 5 jaar of ouder is)
- wijnen die geoxideerd zijn door uitdroging (rechtop bewaard in een té droge en té warme bergplaats)
- wijnen die niet bij Licata Vini aangekocht werden